• Obchod s dětským secondhand a outlet oblečením

  O NÁS...

  A jak je to s námi?


  no mám-li to popsat ve zkratce, tak celý náš obchod se sestává z mé osoby a mojí maminky, která se pro věc nadchla stejně jako já a zajišťuje sklad a expedici zboží. Naším hlavním důvodem proč jsme do toho spolu šly bylo to, že to chceme dělat jinak. Chceme, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a my byly schopné Vám to co nejvíc usnadnit a zpříjemnit. 


  V naší hlavní nabídce najdete oblečení v bezvadném stavu, značkové i neznačkové výdy čistě vyprané a vyžehlené (umožňuje-li to materiál). Chceme, aby to, co vám dorazí domů, bylo oblečení, které můžete klidně hned obléknout. Pokud má oblečení nějakou vadu, jako jsou například fleky nebo dírky (pokud nejde jen o opravdovou drobnost, která není patrná), je zařazeno do speciální sekce s názvem HRABÁK, kde najdete kousky doslova za pár kaček - zde u každého kusu najdete výpis nedostatků a případně i fotografie, abyste přesně věděli, co kupujete. Na našem FB pak najdete nejen hodnocení zákazníků, ale také nově přidávané zboží Náš facebook

  Naším cílem je nabídnout Vám vše, co nám osobně u ostatních, ať už kamenných či internetových obchodů, chybí. Rychlé, přehledné nakupovaní za příznivé ceny a hlavně individuální přístup. Něco se Vám u nás líbí a mateřská dorazí až za 14 dní? to vůbec ničemu nevadí, stačí do komentáře v objednávce napsat, že uhradíte až xxdatum nebo že chcete zaslat balíček xxdatum a my Vám tak zboží bez problémů rezervujeme. 

  Oblečení máme rozdělené do několika kategorií kvality, toto rozdělení najdete v sekci jak měříme spolu s ilustracemi, jak oblečení měříme.

  Vaše spokojenost je pro nás hlavní prioritou, a proto se nebojte na cokoliv a kdykoliv zeptat. Vždy vám ochotně pomůžeme, ať už telefonicky na (+420) 737 54 30 35, e-mailem na info@zabza.cz, přes kontaktní formulář, nebo přímo online na našem webu (v pravém spodním rohu).

  Pokud Vám na našem obchodu něco chybí, nebo byste uvítali nějakou inovaci - dejte vědět, obchod si děláme kompletně samy a tak nic není nemožné :)

  Jsme rády, že jste zavítali na náš e-shop a doufáme, že se vám bude příjemně vybírat, pohodlně nakupovat  a že se k nám opět vrátíte a doporučíte nás svým známým!  Váš Žabža :)